BIODERMOGENESI®

Biodermogenesi ile Çatlak Tedavisi

Cilt çatlak tedavisinde ülkemizde en yeni uygulama tekniği olan biodermogenesi, dokulara hasar vermeden, aksine dokuların biyolojik olarak tekrar canlanmasını sağlayarak, kendi kendini yenilemesine neden olur.

Biodermogenesi sonrası bu canlanma, çatlaklarda oluşan derinliği doldurur, sağlıklı cilt seviyesine ulaştırır, cildin yenilemesini sağlar ve görünen çatlakları hafifletir. Belirli seans aralıklarıyla deriye renk veren hücrelerin gelişimini ve çatlakların doğal cilt rengini almasını sağlar, bu da çatlak görüntüsünü giderek azaltır. Her seans sonrası çatlaklarınızdaki yenilenmeyi ve çukurların azalmasını göreceksiniz.

Çatlaklarınızın renklenmesini istermisiniz? Kırmızı olan karın bölgesindeki çizgilerden kurtulmak Biodermogenesi tedavisi ile mümkün!

Cilt Çatlağı Tedavisi

Cilt çatlaklarını düzeltmeye yardımcı olabilen çeşitli tedaviler olmak ile birlikte, hiçbir tedavi cilt çatlaklarını tamamen kaybolarak normal cilt görünümüne dönmesini sağlayamamaktadır. Kırmızılığı azaltabiliyoruz, dokuyu düzeltebiliyoruz ve daha iyi görünmesini sağlayabiliyoruz; hatta bazı durumlarda kolay fark edilemez hale getirebiliyoruz.

“Biodermogenesi her türlü cilt çatlağın da etkili bir tedavi yöntemidir.”

Cilt çatlakları geç dönemde rengi açılır. Bugüne kadar açılan rengi değiştirebilen hiçbir tedavi yöntemi yoktu. Fakat Biodermogenesi yöntemiyle geç dönem çatlaklarında düzleşme ve tekrar renklenme elde edebiliyoruz. Bu yöntemin diğer tedavilerden (Lazer, mesoterapi, carboxy) en önemli farkı, deride herhangi bir hasarlanmaya neden olmadan derinin tekrar normal yapısına dönmesine yardımcı olmasıdır. Bir diğer anlatımla Biodermogenesi derideki yapıları eski, normal fonksiyonlarına döndüren bir uygulamadır.